Науковий радник Білого дому про роль урядових агентств та різноманітність у науці

Опубліковано:

в

Науковий радник Білого дому, Араті Прабхакар, вітає з появою більш гнучких наукових агентств з великими амбіційними цілями. Як прикладна фізик та член дослідницької установи США протягом 3 десятиліть, Прабхакар стоїть у центрі уваги як науковий консультант президента Джо Байдена і директор Офісу науки та технологій Білого дому. Вона розповіла про своє бачення розвитку цієї $700-мільярдної галузі у своєму першому довшому інтерв’ю з медіа після того, як була підтверджена Сенатом 3 жовтня 2022 року.

Науковий радник Білого дому вважає, що найбільшим викликом для американських вчених є допомога продемонструвати “роботу демократії”. Одним з кращих способів досягнення цієї мети, на її думку, є розвиток урядових агентств, які моделюються за агентством DARPA.

Вона також вважає, що різноманітність наукової робочої сили є ще одним важливим елементом. Прабхакар також розповіла про ARPA та її роль, а також про важливість інноваційної екології в науці.

Крім того, вона згадала про проблеми наукової безпеки, з якими стикаються учені в США, і наголосила на важливості науки і технологій для розвитку демократії.

Автор: